BŁOTNISTY KONKURS


1. Konkurs organizowany jest przez Kobrę z bloga secret-books.blogspot.com Nagrody pochodzą z jej własnej biblioteczki. Mogą w nim brać udział jedynie osoby zamieszkujące na terenie Polski. Konkurs trwa od 09.03.13 do 05.04.13

 

2. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod tą notką napisać „Zgłaszam się”, podać swój adres mail i na malamutka94@gmail.com wysłać odpowiedź na pytanie konkursowe. UWAGA! Mail musi być wysłany z tego samego maila, który został podany w komentarzu.

 

            3. Nagrodzone zostaną trzy osoby z najwyższą ilością punktów. Jeśli ilość punktów u więcej niż trzech osób będzie identyczna, o finałowej trójce zadecyduje losowanie.

 

            4. Jeśli wśród pierwszej trójki ilość punktów będzie identyczna, o ich kolejności (pierwsze, drugie, trzecie miejsce) zadecyduje losowanie.

 

            5. Osoba na pierwszym miejscu może wybrać sobie nagrodę z puli trzech książek. Osoba na drugim miejscu, może wybrać sobie nagrodę z puli pozostałych dwóch książek. Osoba na trzecim miejscu otrzymuje pozostałą książkę. Wszystkie książki z puli należą do literatury fantastycznej.

 

Będę wdzięczna, jeśli ktoś umieści u siebie na blogu banner konkursowy:

 

PYTANIE KONKURSOWE:

 

Pokazywałam Wam już kilka rasy moją psinkę, Sarę. Tym razem wróciła ze spaceru z brudnymi łapami i przespacerowała się po moich książek. Kto z Was odgadnie największą ilość tytułów? (czyt. 2 punkt regulaminu). W mailu podajcie numer i tytuł np. 1. Zmierzch
 
 
Okładki:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
 
8.
9.
10.
 
 
 
ŻYCZĘ POWODZENIA!!
Pamiętajcie, aby dokładnie przeczytać regulamin, bo w ostatnim konkursie wyniknęło sporo niejasności
 
 
 
 
 
BŁOTNISTY KONKURS BŁOTNISTY KONKURS Reviewed by Unknown on sobota, marca 09, 2013 Rating: 5