ANTYSTRESOWE, KREATYWNE, PIĘKNE KOLOROWANKI DLA DOROSŁYCH


ANTYSTRESOWE, KREATYWNE, PIĘKNE KOLOROWANKI DLA DOROSŁYCH

Kolorowanki zazwyczaj kojarzą nam się z dziecięcą zabawą. Okazuje się jednak, że mają też w sobie coś dla dorosłych, a może właśnie SPECJALNIE dla nich. Nie, nie będę tu przytaczać badań naukowych. Wystarczy pomyśleć o kolorowankach, które ostatnimi czasy wręcz zasypują nasz rynek.

Antystresowe, kreatywne, piękne kolorowanki dla dorosłych to właśnie jeden z takich zeszytów, dzięki któremu możemy odreagować szkołę lub pracę i wyżyć się na nim za pomocą kredek. Do dyspozycji oddano nam wiele czarno – białych, mniej lub bardziej skomplikowanych wzorów. Są to głównie kwiaty, ale znajdzie się też kilka kart zapełnionych zygzakami, więc to od nas będzie zależało, jak je zakolorujemy i co z nich stworzymy.


Antystresowe – owszem. Piękne – jak najbardziej. Kolorowanki dla dorosłych – i dzieci również. Ale nie kreatywne. Znaczy kreatywne, ale… Cóż, kreatywność to cecha osoby, przedmiot nie może być kreatywny. Angielskie creative niestety nie do końca poprawnie tłumaczone jest na nasz ojczysty język i często wynikają z tego różnorodne nieścisłości i nieporozumienia. Ale to już taki mój drobny przytyk związany ze zboczeniem zawodowym.


Do dyspozycji mamy 128 stron dwustronnych wzorów A4. Jeżeli ktoś chce się odstresować i przestać myśleć o problemach, to – wiem z własnego doświadczenia – kolorowanki naprawdę pomagają. Mam bzika na ich punkcie i ciągle coś sobie bazgram, nawet na marginesach zeszytów.
Listki, kwiatki, zygzaczki – właśnie na takich wzorach będziemy mogli sprawdzić wytrzymałość Waszych kolorowych grafitów. Antystresowe kolorowanki czekają na Ciebie, na dzieci i dorosłych. Koniecznie dajcie znać, czy przyniosły Wam ulgę w chwilach stresu.Za możliwość kolorowania serdecznie dziękuję Wydawnictwu Amber

Antystresowe, kreatywne, piękne kolorowanki dla dorosłych
The Gorgeous Coloruing Book fot Gown-ups: Discover Your Inner Creative
Wydawnictwo Amber
128 stron
2015


ANTYSTRESOWE, KREATYWNE, PIĘKNE KOLOROWANKI DLA DOROSŁYCH ANTYSTRESOWE, KREATYWNE, PIĘKNE KOLOROWANKI DLA DOROSŁYCH Reviewed by Unknown on piątek, lipca 03, 2015 Rating: 5