.Hack Bransoleta Zmierzchu


         Technika w zastraszającym tempie idzie do przodu. Kiedyś była tylko gra w klasy i kulki, potem weszły gry wideo i komputery, teraz Xboxy i PlayStation. Kto wie, czy już niedługo każdy z nas nie będzie miał w domu sprzętu do gry The World, w którą grają bohaterowie mangi „.Hack”.

         Głównymi bohaterami naszej opowieści są bliźniaki Shugo i Rena. Rozpoczynają swą wirtualną przygodę z momentem założenia na oczy nowoczesnych okularów. Przenoszą się do The World, świat wyrwany rodem z Pokemonów.

         Rodzeństwo wyrusza na poszukiwanie legendarnych Hackersów, o których wszyscy słyszeli, ale nikt ich nie widział. Po drodze czeka na nich wiele niebezpieczeństw, nowych stworów i postaci. Muszą też pamiętać, by uaktualniać swój ekwipunek, zbierać bonusy i zwracać uwagę na swój poziom życia.

         Co do ilustracji to nie mam zastrzeżeń. Większe kadry, na których można się popisać, są bardzo dopracowane. Na mniejszych także nie ma problemu z rozpoznaniem tego, co jest na ilustracji. Dodatkowo wielki plus za szczegóły i pięknie skonstruowane ubiory.

         Fabuła, jak to w mandze, jest trochę zawiła, jednak nic strasznego. .Hack powinien spodobać się wszystkim fanom komputerowych światów i gier RPG, a także tym, którzy z zapartym tchem oglądali anime typu YoGiOh.Hack // Bransoleta Zmierzchu
Tom I
J.P.F
192 str
2002
Dodatkowo chcę poinformować, że zakończyliśmy głosowanie na książkę 2011.  Miejsce pierwsze zajęły Crescendo – Becca Fitzpatrick i Porzuceni Meg Cabot. Dziękuję za głosy.

Jakie sondy teraz proponujecie?
.Hack Bransoleta Zmierzchu .Hack Bransoleta Zmierzchu Reviewed by Unknown on niedziela, lutego 05, 2012 Rating: 5