#SecretLastBooks + #SecretFirstBooks - informacje


Witajcie!
Dziś przychodzę z krótką informacją dotyczącą dwóch akcji, a właściwie to jednej, dwuczęściowej i dwumiesięcznej akcji, którą dla Was przygotowałam.


W związku z tym, że grudzień za pasem, a potem i styczeń, pomyślałam, że jest to dobry czas, by coś zakończyć i jednocześnie zacząć coś nowego.

Dlatego mam zaszczyt zaprosić Was do udziału w organizowanych przeze mnie akcjach!

#SecretLastBooks - będzie miało miejsce od 1 do 31 grudnia. Jako że to ostatni miesiąc roku, wypadałoby zostawić za sobą jak najwięcej niedokończonych spraw, prawda? Również serii książkowych. Dlatego właśnie w grudniu będziemy starać się czytać jak najwięcej ostatnich tomów serii, jak najwięcej zakończeń, by pewne sprawy zostawić za sobą, cieszyć się z całkowicie skompletowanych w głowie cykli, a w nowym roku móc zacząć coś całkiem nowego.

#SecretFirstBooks - to początek nowego roku, nowych przygód i nowych doświadczeń, czyli 1-31 styczeń. Jako że nowy rok, to przez cały styczeń będziemy starać się przeczytać jak najwięcej pierwszych tomów nowych, nieznanych nam wcześniej serii, a może nawet sięgnąć po nowe dla nas gatunki. Otwieramy się na wszystko co pierwsze, nowe i nieznane, by znaleźć coś, czym będziemy się zachwycać przez cały nadchodzący rok.


Zapraszam więc do udziału w WYDARZENIU. Tam możemy pisać aktualizacje z naszych działań, prosić innych o pomoc w wyborze lektur lub po prostu chwalić się, jak idzie nam czytanie. Również na swoich blogach czy fanpage'ach możecie hashtagować konkretną akcję, pokazywać swoje TBRy i chwalić się postępami.
Liczę na to, że będzie Was wielu bo - uwaga - dla tych najbardziej aktywnych przygotowałam drobne upominki :) O tak, na wydarzeniu będą na Was czekały także konkursy, więc to dodatkowa frajda, nieprawdaż?

Wydarzenie na fb:

#SecretLastBooks + #SecretFirstBooks - informacje #SecretLastBooks + #SecretFirstBooks - informacje Reviewed by Unknown on sobota, listopada 14, 2015 Rating: 5